U-17/ Tre ndeshje miqesore per ekipin e drejtuar nga Mustedanagic
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Janar 2012 15:43   Shtyp

u-17_shqiperi_kosova_1_1Federata Shqiptare e Futbollit ka planifkuar per skuadren perfaqesuese te Shqiperise U-17 tre ndeshje miqesore.

I gjithe ky program eshte organizuar per ti ardhur ne ndihme pergatitjes qe po ben trajneri Mustedanagic dhe futbollistet e  rinj te cileve ai u ka besuar,  perpara ndeshjeve te Grupit T Elites ne Kampionatin Europian.

Keshtu me 21 dhe 23-Shkurt, Under-17 e Shqiperise do te luaje kunder moshatareve nga Sllovenia ne vendin tone, nderkohe qe me 26-Shkurt po ne Shqiperi do te luhet takimi Shqiperi-Bullgari.

Sic dihet kuqezinjte 17-vjecare ndeshjet zyrtare do ti zhvillojne ne Hollande duke filluar nga data 23-Mars 2012.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide