U-19/ Strakosha seleksion 19-vjeçaret neper rrethe
nga AlbaniaSoccer   E premte, 23 Nentor 2012 10:23   Shtyp

Foto_StrakoshaTrajneri i kombetares se Shqiperise Under 19 vjec ka perfunduar seleksionimin e lojtareve te datelindjes 1995 dhe 1996 ne qytetin e Fierit. Ne ambjentet futbollistike te ketij qyteti Strakosha ka ftuar rreth 80 futbolliste nga Korca, Elbasani dhe Fieri.
Pas seleksionimit i cili eshte zhvilluar me baza optimale tekniko-taktike trajneri i kuqezinjve te rinj eshte shprehur optimist per ecurine e te rinjve ne futboll duke parashikuar te ardhme te mire.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide