Geri Malaj testohet tek Fc Crystal Palace.
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 19 Dhjetor 2009 15:05   Shtyp

geri_malaj_Mesfushori shqiptar Geri Malaj I cili luan ne Spanje me skuadren e moshave te Deportivo La Coruna eshte testuar tek skuadra e Crystal Palace. Sipas informacjoneve qe menaxheri Mario Cenolli,dha per albaniasoccer.com,telenti shqiptar u pelqye nga drejtuesit dhe trajneret e ekipit britank.”Malaj pati nje pelqim nga ana e drejtueseve te skuadres Crystal Palace, por oferta e klubit anglez nuk ishte ajo qe pritej por ne kemi mbetur dakord me rtajnerin Warnock qe do te riflasin se shpejti per te bere te mundur kete kalim duke pare edhe opinionin e mire qe trajneri pati per lojtarin", u shpreh Cenolli.Testi zgjati nje jave dhe Malaj me lojen e tij arriti ti bente per vehte tekniket dhe tani pritet vetem sistemimi i anes financiare dhe ekonomike qe ky trasferim te kryhet ne periudhen e transferimeve ne Janar.

Kel Naraci

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide