Bushati ftese portierit te Celsit, Aldi Haxhia
nga AlbaniaSoccer   E martë, 18 Maj 2010 23:05   Shtyp
Aldi_HaxhiaTrajneri skuadres Shpresa, Artan Bushati ka ftuar per ndeshjen miqesore me Polonine qe do te luhet ne vendin tone dhe portierin e U-21 te skuadres se Celsit te Londres, Aldi Haxhia.
Portieri shqipetar ne nje bisede te shkurter per web Albaniasoccer.com ka thene se:

“Ndihem shume i emocionuar nga kjo ftese. Kjo eshte hera e pare qe do kem mundesine te vesh fanellen kuqezi te cilen shpresoj dhe jam i bindur qe do ta vesh serish. Kam shtate vjet qe aktivizohem ne futbollin britanik dhe eksperienca ne skuadren e Celsit me ka rritur me shume si lojtar”.

Klevis Bejkolli
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide