Shpresat zhvillojnë stërvitjen e fundit
nga Klevis Bejkolli   E martë, 08 Shtator 2009 22:04   Shtyp

stadiumi_franz fyrstSot në orën 19:00’ skuadra Shpresa e Shqipërisë ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore në stadiumin “ Franz Fyrst” ku dhe do të luhet takimi i nesërm ndërmjet Austris dhe Shqipëris e vlefshme për eleminatoret e Europianit 2011. Të gjithë lojtarët janë parë në një formë të mirë. Stërvitja nën drejtimin e trajnerit Bushati dhe zëvëndësit të tij Ledio Pano ka zgjatur më shumë se një orë e njëzetë minuta. Ndeshja do të luhet nesër po në të njëten orë që u zhvillua dhe seanca stërvitore e sotme.

(Ne foto stadiumi “ Franz Fyrst”)

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide