HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Formacioni anti Austri
nga Klevis Bejkolli   E martë, 08 Shtator 2009 22:23   pdfShtypEmail

skuadra_shpresa_gjitheTrajneri Bushati është munduar që mungesat e Zeqirit, Vilës dhe Veliut ti zëvëndësojë sa më denjësshtë për ndeshjen e nesërme. Gjithashtu në formacion rikthehet dhe mbrojtësi i Tiranës Ditmar Bici i cili ndeshjen me Azerbajxhanin të zhvilluar në Durrës mungoj për arsye shëndetësore. Skuadra Shpresa do ta fillojë lojën nesër me këtë formacion,

Shqipëria : Mocka , Malota, Bici, Semina, Arbri, Lilaj, Karabeci, Gava, Roshi, Hysa, Jonuzi.


busy
komente