Formacioni anti Austri
nga Klevis Bejkolli   E martë, 08 Shtator 2009 22:23   Shtyp

skuadra_shpresa_gjitheTrajneri Bushati është munduar që mungesat e Zeqirit, Vilës dhe Veliut ti zëvëndësojë sa më denjësshtë për ndeshjen e nesërme. Gjithashtu në formacion rikthehet dhe mbrojtësi i Tiranës Ditmar Bici i cili ndeshjen me Azerbajxhanin të zhvilluar në Durrës mungoj për arsye shëndetësore. Skuadra Shpresa do ta fillojë lojën nesër me këtë formacion,

Shqipëria : Mocka , Malota, Bici, Semina, Arbri, Lilaj, Karabeci, Gava, Roshi, Hysa, Jonuzi.

komente