Levizjet / Geri Malaj transferohet ne Qipro!
nga AlbaniaSoccer   E diel, 18 Korrik 2010 22:27   Shtyp
geri_malaj_Geri Malaj Kola ka kaluar tek Divizioni A ne Qipro, konkretisht tek skuadra Doxa Katokopias.  Manaxheri Rudi vata mundesoi kete kalim te lojtarit dhe mesohet se mesfushori me tipare mbrojtese beri kete hap per te qene me afer Shqieprise dhe per tu ftuar rregullisht tek shpresat u-21 ose tek kombetarja A.
20 vjecari deri sot ka bere nje paraqitje per shpresat tona te drejtuara nga Bushati, i cili u detyrue ta ftonte pas presionit te mediave dhe tifoveze shqiptare. Geri i eshte bashkangjitur klubit te ri ne Greqi ne fazen pergaditore.

Dardanoz Zhilivoda

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide