U – 21/ Skender Gega zevendeson Artan Bushatin
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 26 Tetor 2011 12:35   Shtyp

u-21_skuaderArtan Bushati i ka dhene fund punes me kombetaren e 21-vjecareve. Sot presidenti Federates Shqiptare te Futbollit ka zgjedhur Skender Gegen si njeriun qe do ta zevendesoje Bushatin dhe do te drejtoje Shpresat e Shqiperise. Gega spikati ne punen e tij bere me 19-vjecaret e tani eshte ngjitur nje shkalle me lart. FSHF mori keto masa pas rezultateve jo te mira ne vitet e fundit qe 21-vjecaret ne drejtimin e Bushatit kane arritur.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide