U-21/ Te enjten kunder Rusise, te henen kunder Portugalise
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Nentor 2011 23:56   Shtyp

u-21_skuaderSkuadra Perfaqesuese e Shqiperise U -  21 do te luaj te enjten ndeshjen e pare kunder Rusise, ndersa te henen e javes se ardhshme kunder Portugalise. Trajneri qe sapo ka marre drejtimin e kesaj skuadre Skender Gega ka besim se do te bej gjera te mira edhe pse kundershtaret per ekipin e tij jane shume te forte. FSHF ka vendosur qe keto dy takime te mos luhen ne Korce, por ne stadiumin e qytetit te Durresit. Kunder Rusise do te luhet te enjten ne stadiumin “Niko Dovana” ne oren 16:00 ndersa kunder Portugalise po ne kete stadium por ne oren 19:00. Shpresat kuqezi qe pas tre ndeshjeve te para ne grupin 6-te te ketyre eleminatoreve numerojne vetem tre pike dhe jane ne vendin e parafundit duke lene pas vetem Moldavine.

 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide