Shpresat zhvillojne stervitjen e fundit ne Selmas Stermasi
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Nentor 2009 23:42   Shtyp

shpresat_1Skuadra Shpresa nen drejtimin e dyshes Bushati-Pano ka zhvilluar stervitjen e fundit para ndeshjes se neserme me Austrine. Ne oren 14:00 skuadra Shpresa ka zbritur ne fushen e stadiumit “Selmas Stermasi” ku dhe ka zhvilluar seancen stervitore qe ka zgjatur rreth nje ore. Skuadra eshte akomoduar ne nje hotel prane fshatit Sauk, duke braktisur ne kete menyre rezidencen e saj te perhershme hotel “Leonardo” ne Durres pasi ndeshja e neserme do te luhet ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”.

Enea Shtrepi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide