U-21 / Shqiperia e vogel dy miqesore ne Austri
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 21 Maj 2012 17:06   Shtyp

u-21_skuaderSkuadra Kombetare e Under 21 eshte nisur sot per ne Austri per te zhvilluar brenda kater ditesh dy ndeshje miqesore.

Me daten 22 maj 2012 djemte e trajnerit Skender Gega do te luajne me moshataret nga Ukraina, ndersa 25 maj 2012 me perfaqesuesit e Maqedonise.

Te dyja keto takime miqesore do ti sherbejne stafit teknik per te pergatitur ekipin perpara dy ndeshjeve te veshtira zyrtare ne Rusi dhe Portugali.

Formacioni i mundshem i trajnerit Gega eshte:

Frasheri, Dita, Sallaj, Premci, Matoshi, Delia, Bajraktari, Gashi, Delliasi, Dosti dhe Balaj

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide