Levizjet/ Fjodor Xhafa i rikthehet futbollit e firmos me Bylisin
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 26 Korrik 2010 20:15   Shtyp
Fjodor__xhafaIsh sulmuesi i Tiranes, Dinamos dhe Elbasanit ka vendosur ti rikthehet futbollit pas nje viti pushim.33-vjecari ka zgjedhur te nenshkruaje per skuadren e Bylisit. Xhafa ka nisur stërvitjen me ekipin ballshiot dhe shpreson te rigjeje shume shpejt formen e humbur nga pushimet e gjata qe kaloi ne sezonin e shkuar.
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide