Daniel Xhafaj goli me i shpejte
nga AlbaniaSoccer   E diel, 29 Nentor 2009 16:45   Shtyp
xhafa_daniel_thumbSulmuesi i Beses se Kavajes, Daniel Xhafaj ka shenuar golin me te shpejte ne Kampionatin Shqiptar dhe  nje nga me te shpejtet ne historine e Kampionateve Shqiptare. Goleadori i njohur i "verdhezinjve" shenoi ne sekonden e 35-te, ne aksionin e pare te ndeshjes per miqte, duke u dhene avantazhin provizor, qe pas nje minutazhi kontraversal te akorduar nga Lorenc Jemini, besa shenon 2 gola ne minuta shtese te mbi akorduara

Kel Naraci
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide