Skenderbeu/ Ne Korçe tifozet gjejne nje “strehe te re”
nga AlbaniaSoccer   E diel, 08 Shtator 2013 21:56   Shtyp

tifozat e korcesssssssssTifozet e Skenderbeut tani dallojne per organizimin e tyre. Jo vetem atmosfere ne stadium por dhe shume pune jashte shkalleve te tribunave. “Ujqerit e Debores” kane hapur te dielen nje fun club te ri ku do te kene mundesi te mblidhen se bashku dhe pergatisin stadiumin. Antaresimet per tifozet kane nisur dhe bashke me to pritet te shperndahen edhe fanella, shalla, uniforma por dhe shume elemente te tjera qe kane lidhje me ekipin. “Ujqerit e Debores” kane gjetur mbeshtetjen e kapitenit te Skenderbeut Bledi Shkembi dhe te disa biznesmeneve korcare qe pritet ti mbeshtesin per kete nisme.

komente