Tirana/ Firmos per nje vit portugezi Semedo
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Shtator 2013 19:24   Shtyp

josejaaaaaaaaaaaaaaaaaa semedoooPortugezi Jose Semedo ka firmosur zyrtarisht te enjten per Tiranen. Sulmuesi 33 vjecar ka kaluar proven duke bindur Deden, dhe eshte bashkuar me Tiranen. Bardheblute kane bere keshtu nje tjeter goditje te madhe ne merkaton e veres. E kane regjistruar portugezin qe tani pritet te luaje ne ndeshjen e rradhes ndaj Lushnjes. Kjo goditje ka entuziasmuar tifozet bardheblu.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide