Incidenti/ Goditet ne Vlore presidenti Skenderbeut
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Shtator 2013 17:18   Shtyp

Ardian-Takaj-SkenderbeuArdjan Takaj eshte dhunuar ne tribunen VIP nga tifozet e Flamurtarit. Ne fundin e pjeses se pare ne ndeshjen ndaj Skenderbeut, bosi korcareve eshte goditur me grushta dhe ka mbetur i gjakosur. Shkak per kete incident ka qene nje perplasje mes tij dhe disa tifozeve VIP te Flamurtarit. Ndeshja pas ketij momenti eshte nderprere per 30 minuta pasi Skenderbeu nuk ka pranuar te luaje pa u siguruar qe situata do te kthehej ne normalitet.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide