Flamurtari/ Gjika debaton rëndë me tifozet vendas
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Shtator 2013 22:02   Shtyp

Ne mesin e pjeses se pare te ndeshjes Flamurtari-Skenderbeu presidenti i ekipit dhe shpetim-gjikakryetari i bashkise se Vlores Shpetim Gjika debaton ashper me nje tifoz te Flamurtarit. Z.Gjika i beri disa here thirrje tifozit qe te mos shante , por tifozi i as e vuri ujin ne zjarr fare dhe kjo beri qe Gjika te shperthente ne sharje kundrejte tij. Sharjet e renda te ndersjellta ben qe presidenti i vlonjateve te urdheronte forcat e sigurise ta largonin jashte stadiumit ultrasin vlonjat. Pak caste me vone Presidenti Gjika shkoi dhe vet ne ndjekje te tifozit dhe kjo beri qe ai mos te ishte perkrah homologut te tij disa minuta me vone ne incedentin e rende qe ndodhi kur tifozi vendas goditi Presidentin Takaj duke e gjakosur.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide