FSHF/ Pritet vendimi disiplines per dhunen ne Vlore
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 16 Shtator 2013 22:42   Shtyp

stadiumi flamurtari thyer gjithcka thumbDhuna ne stadiumin e Vlores ku u godit presidenti i Skenderbeut rrezikon shume Flamurtarin. Te marten do te mblidhet Komisioni i Disiplines ne FSHF qe do te vendosi per masat qe do te merren. Skuadra vlonjate rrezikon te mos luaje per shume kohe ne stadiumin e vet dhe gjithashtu mund te marre nje gjobe te majme. Ne rrezik per masa te ashpra jane edhe klubet e Kukesit dhe Beses pasi tifozet e dy ekipeve kane bere sjellje antisportive.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide