Disiplina/ Flamurtarit I hiqen tre pike
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Shtator 2013 15:11   Shtyp

Flamurtari-Skënderbeu-1-0Dhuna ndaj presidentit te Skenderbeut ka denuar Flamurtarin. Kater ndeshje jashte stadiumit dhe minus tre pike ne tabelen e klasifikimit. Ky ka qene vendimi i Komisionit te Disiplines marre per ate qe ndodhi ne ndeshjen Flamurtari-Skenderbeu. Rezultati i ndeshjes ne fushe ka ngelur i pandryshuar por tani vlonjatet kane tri pike me pak dhe e kane leshuar kreun qe e moren pasi munden ne Vlore skuadren e Skenderbeut.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide