FSHF/ Apeli nuk fal Flamurtarin dhe Kukesin
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 25 Shtator 2013 21:10   Shtyp

FSHF 2Flamurtari dhe Kukesi nuk jane falur nga Komisioni i Apelit. Te dy klubet apeluan vendimin e Disiplines me shpresen per ta ndryshuar ate fale nje mbrojte me argumenta ligjore. Apeli ka lene ne fuqi te marten vendimin e Disiplines. Flamurtari dhe Kukesi duhet te luajne edhe tre ndeshje te tjera ne fushe asnjanese. Vlonjaret gjithashtu duhet te mos llogarisin edhe tre pike te hequra si denim nga Disiplina.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide