Hasan Lika: Kjo fitore i sherben te ardhmes
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 02 Tetor 2013 19:53   Shtyp

hasan lika 223827795Hasan Lika, trajneri i Partizanit eshte shprehur se konferencen per shtyp se : " Ishte nje ndeshje e forte dhe e kishim vleresuar mjaft perballjen me kuksianet. Ja beme hyzmetin qysh ne fillim per ta fituar kete takim. Fusha e Krujes eshte me fat per ne , pasi eshte hera e dyte qe fitojme ne transferte per kete kampionat. Djemte i zbatuan me perpikmeri detyrat e dhena. eshte nje tre piksh me vlere qe do te ndikoj per per ardhmeen.” eshte shprehur trajneri Lika.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide