Zyrtare/ Derbi do te luhet me 12 tetor
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Tetor 2013 14:38   Shtyp

DErbi tirona partizoniFederata Shqiptare e Futbollit e ka bere zyrtare me ne fund daten e derbit te shumepritur. Partizani - Tirana do te luhet te shtunen tjeter, ne daten 12 tetor ne stadiumin kombetar Qemal Stafa ne oren 20:00. Partizani ka gjetur marreveshjen me FSHF te enjten pas shume polemikash gjate javes. Kjo ndeshje ishte caktuar te luhej ne daten 5, pastaj u shty per daten 13 dhe ne fund u vendos per mbremjen e 12 tetorit. Tifozet e dy klubeve kane nisur pergatitjet per kete ndeshje.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide