Ernest Gjoka: Do te dalim nga kriza
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Tetor 2013 22:24   Shtyp

ernest gjokaTrajneri i Flamurtarit Ernest Gjoka ka besim se skuadra e tij do te ringrihet. Disa dite pas humbjes ne Lac, vlonjatet kane zhvilluar nje analize per rezultatet negative dhe tani duan te gjejne forca per te marre piket e munguara. “Kam besim te skuadra. Kemi ne organike lojtare cilesore qe mund te bejne mjaft mire. Nuk mendoj se rrezikojme renien pasi kjo skuader mund te ringrihet shpejt. Per shume arsye kemi mbetur ne fund te tabeles. Na duhet mbeshtetje nga drejtuesit dhe nga tifozet”, ka deklaruar trajneri i Flamurtarit Ernest Gjoka.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide