Kategoria Superiore/ Flamurtari – Kukesi 2-1
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Tetor 2013 16:13   Shtyp

flamurtari feste goliNe ndeshjen e transferuar ne Berat mes Flamurtarit dhe Kukesit kane fituar vlonjatet. Te rikthyer te rezultati pozitiv, skuadra e Gjokes me shume vuajtje ka mundur Kukesin e milionave qe tani rrezikon seriozisht renien nga kategoria. Golin e shenuar nga Popovic ne pjesen e pare e ka barazuar Franc Veliu ndersa rezultatin final e ka fiksuar Gledi Mici, nje nga me te miret ne fushe per Flamurtarin. Skuadra e Gjokes ka marre nje super tre pikesh ne Berat ndersa Kukesi eshte thelluar ne krizen e madhe qe po kalon.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide