Naxhi Sensoj: Neglizhuam dhe u ndeshkuam
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Tetor 2013 17:41   Shtyp

Naxhi-ShensoiPas humbjes me Flamurtarin, trajneri i Kukesit kishte rezervat e veta per gjykimin, por ne te njejten kohe nuk e kuptoi se si skuadra e tij neglizhoi per te humbur avantazhin e krijuar. "Se kuptoj sesi arritem ta humbisnin kete ndeshje,duke qene ne avantazh. Neglizhuam dhe i leshuam shume terren kundershtarit. Bem gabime ne mbrojtje dhe nuk i shfrytezuam rastet sic duheshin. Arbitrat nuk ishin ne nivelin e duhur. Kam rezerve per ata" theksoi i nervozuar kosovaro-turku Shensoj.

komente