Kategoria Superiore/ Skenderbeu – Partizani zhvendoset te premten
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 28 Tetor 2013 17:10   Shtyp

stadiumin SkenderbeuKryendeshja e javes do te luhet te premten pasdite. Ky ka qene lajmerimi qe FSHF ka bere per mediat. Sfida mes Skenderbeut dhe Partizanit do te luhet ne qytetin e Korces dhe pritet me nje interesim te madh nga dy tifozerite. Biletat pritet te dalin shitje te merkuren dhe parashikohet qe stadiumi te jete i mbushur plot. Kjo supersfide do te luhet te premten ne oren 17:00 ne stadiumin “Skenderbeu”. Vendasit duan tre piket per te mos ju ndare kreut te tabeles ndersa te kuqte duan te rizgjohen nga gjumi dhe te kalojne krizen pas dy humbjeve rradhazi.

komente