Kastrioti/ Semiran Cela rikthehet ne Kruje
nga AlbaniaSoccer   E martë, 29 Tetor 2013 22:36   Shtyp

Semiran CelaSemiran Cela ka vendosur te rikthehet ne Kruje te skuadra e Kastriotit. Prej pak ditesh, lojtari qe u largua nga Lushnja ka pranuar oferten e Ndreut dhe eshte bashkuar me kuqezinjte. Cela pritet te bindi edhe sulmuesin Fataki te bej njesoj si ai qe pas largimit nga lagunaret te behet pjese e Kastriotit qe synon ti shpetoj renien nga kategoria.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide