Flamurtari/ Skuadra rrezikon shperberjen
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 31 Tetor 2013 23:40   Shtyp

flamurtari feste goliAkuzat e ngritura nga prokuroria per kryebashkiakun Gjika qe njekohesisht eshte dhe presidenti i Flamurtarit, rrezikojne te ardhmen e skuadres vlonjate. Nese gjerat nuk shkojne mire per kreun e Vlores, Flamurtari rrezikon shperberjen. Skuadra ka 5-6 muaj pa u paguar dhe lojtaret nuk kane ndermend te presin gjate. Nese nuk gjindet nje zgjidhje ne merkaton e janarit pritet te largohen te gjithe per te gjetur nje skuader tjeter.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide