Flamurtari/ Skuadra pret gjyqin e presidentit Gjika
nga AlbaniaSoccer   E martë, 05 Nentor 2013 15:36   Shtyp

shpetim-gjikaFlamurtari po kalon nje nga vitet me te veshtira te dekadave te fundit. Akuzat qe rendojne mbi presidentin Shpetim Gjika jane te renda dhe ai nuk e ka mendjen tek skuadra e futbollit. Lojtaret kane marre nje rroge por nuk kane aspak garanci per vazhdimesine. Te gjithe lojtaret dhe stafi teknik presin gjyqin qe do te zhvillohet ne daten 10 nentor per te pare se si do te zhvillohen ngjarjet. Nderkohe qe Bashkia e Vlores ka nxjerre ne shitje aksionet dhe pret ta kaloje klubin ne duart e biznesit privat.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide