Naxhi Shensoji: Na duhet te tregojme kujdes ndaj Tiranes
nga AlbaniaSoccer   E premte, 08 Nentor 2013 18:17   Shtyp

Naxhi-ShensoiKukesi e ka te qarte se nuk do te jete e thjeshte perballe Tiranes pavarsisht problemeve qe bardheblute kane. Trajneri Naxhi Shensoji i gezohet rikthimit te skuadres ne shtepi dhe me ndihmen e tifozeve shpreson qe ti munde kryeqytetasit. “Tirana eshte si nje luan i plagosur. E dime se nuk do te jete e thjeshte me ta pasi skuadra te tilla ne nevoje pikesh japin shume dhe te krijojne probleme. Na duhet te tregohemi te kujdesshem. Nese nuk bejme keshtu mund te ndeshkohemi. E di se Kukesi ne sezonin e kaluar e ka mundur disa here Tiranen por kete vit gjerat jane ndryshe”, ka deklaruar Naxhi Shensoji.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide