Emanuel Egbo: E merituam fitoren me Skenderbeun
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Nentor 2013 17:26   Shtyp

Emanuel Egbo bylisMenjehere pas ndeshjes me SKenderbeun, trainer i Bylis Emanuel Egbo ka folur me superlative per skuadren e tij duke e vleresuar si te merituar rezultatin e fushes. “Beme mire dhe e fituam me merite kete takim. E dinim qe nuk do te ishte e lehte por ja dolem ta vleresonim maksimalisht kete takim. Nese do te kishim finalizuar si duhet ne ndeshjet e kaluara, sot do te ishim ne vendin e pare apo te dyte ne tabele. Nuk e kemi bere kete dhe tani jemi ketu. Nuk na duhet te behemi euforike por te punojme me shume per tu permiresuar”, ka deklaruar Emanuel Egbo.

komente