Vllaznia/ Fonseka perforcimi per janarin tek kuqeblute
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 11 Nentor 2013 22:58   Shtyp

vllaznia1Vllaznia po mendon te perforcoj sulmin ne janar. Drejtuesit e klubit kuqeblu po mendojne te afrojne sulmuesin brazilian Fonseka. Ai luan tek Kastrioti por nuk eshte pershtatur aspak tek skuadra e Ndreut dhe po kalon nje moment te veshtire. Vllaznia ka nisur bisedimet me te dhe shume shpejt mund ta bej per vete lojtarin qe u be i njohur sezonin e kaluar tek skuadra e Luftetarit. Kastrioti pritet te marre ne ekip serish Fatakin dhe te lere te lire Fonseken te largohet drejt Vllaznise.

komente