Ne fokus/ Cungu mes Tiranes dhe Shpresave
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 13 Nentor 2013 18:30   Shtyp

armando cunguTrajneri i suksesshem Armando Cungu eshte vene ne qender te vemendjes se fundmi. Burime shume te aferta prane tij kane treguar lajmin se FSHF po mendon ti ofroj postin e trajnerit te Kombetares U-21. Per momentin bisedimet me presidentin e FSHF-se nuk kane nisur po mundesite jane te medha. Per Cungun e interesuar eshte dhe Tirana por edhe per kete piste nuk ka zhvillime. Trajneri per momentin po pushon me familjen e tij ne Shkoder.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide