Alpin Gallo: Nese doni une largohem nga Tirana
nga AlbaniaSoccer   E premte, 15 Nentor 2013 22:30   Shtyp

alpin gallo e vogelTirana ka veshtiresi te medha dhe po kalon nje krize te madhe rezultatesh. Bardheblute jane te fundit por trajneri Alpin Gallo nuk ka ndermend te dorezohet. “Nese doni ju une largohem”, keshtu eshte shprehur nder te tjera tekniku qe ka marre drejtimin e bardhebluve ne nje moment te veshtire. “Une nuk kam ndermend te dorezohem. Eshte e rendesishme te punojm fort dhe te jemi te qete. Tirana ka mundesi por kemi patur probleme te ndryshme gjate fazes se pare. Do provojme te marrim maksimumin ne ndeshjet qe kane mbetur per kete vit dhe me pas do te nderhyjme ne merkaton e dimrit per te bere disa perforcime”, ka deklaruar trajneri i Tiranes Alpin Gallo. 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide