Levizjet/ Kukesi do Karabecin e Tiranes
nga AlbaniaSoccer   E diel, 17 Nentor 2013 20:37   Shtyp

erando karabeciKukesi nuk heq dore nga ideja per tu perforcuar me sa mundet ne muajin janar. Ne merkaton e dimrit presidenti Safet Gjici e ka vendosur te provoj edhe nje here tjeter te afroj ne skuader Erando Karabecin. Mesfushori i Tiranes nuk eshte i kenaqur me bardheblute dhe mund te futet ne bisedime me presidencen e Kukesit per tu bashkuar serish me kete skuader. Karabeci luajti i huazuar ne vere tek ekipi i Gjicit dhe beri aty paraqitje mjaft te mira. Nese Tirana nuk do ta kaloj krizen e rezultateve mesfushori mund te largohet drejt Kukesit per te luajtur serish ne nivele te larta me kete ekip.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide