Lushnja/ Mungon Gentjan Cela ndaj Kukesit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 21 Nentor 2013 05:27   Shtyp


lushnja- kukesi

Skuadra e Lushnjes do te kete nje transferte te veshtire, ku te shtunen do te udhetoj per ne  Kukes e do te ndeshet me skuadren vendase. Ne ndeshjen e se shtunes formacionit te Banos  do t'i mungoj sulmuesi kryesor , Gentjan Cela, i cili sipas burimeve prane klubit lushnjar prej ditesh eshte i demtuar.  " Pavaresisht transfetes se veshtire, skuadra jone eshte mobilizuar per te  dhene maksimumin. Shpresojme qe te mos dalim pa pike" u shpreh per albaniasoccer.com, mesfushori lushnjar Arlind Korreshi.  Nderkohe sipas
burimeve prane klubit lushnjar mesojme se ne drejtim te qytetit te Kukesit do te udhetojne dhe dy autobuze me sportdashes.           

 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide