Levizjet/ Tirana zbulon dy perforcimet e janarit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 26 Nentor 2013 22:39   Shtyp

dilaver dukaaaaaTirana ben gati dy perforcime te medha per muajin janar. Drejtuesit kane punuar dhe kane nisur bisedimet me dy futbolliste cilesore. Kamerunasi Boya dhe shqiptari Dilaver Duka jane ne planet e bardhebluve. Bisedimet kane nisur dhe te dy lojtaret pritet te jene pjese e Tiranes. Kamerunasi e ka me te thjeshte ndersa shqiptari Duka duhet te prese per te pare nese nuk do ta kaloj proven tek skuadra e Atletiko Madrid. Nese nuk e kalon mund te huazohet per gjashte muaj tek Tirana. Kete bejne te ditur drejtuesit e klubit bardheblu qe synon ta kaloj krizen e rezultateve qe i mban te fundit ne tabele prej dy javesh.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide