Skenderbeu/ Tifozet gjejne nje zgjidhje te vacante per te mos braktisur skuadren
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 28 Nentor 2013 15:03   Shtyp

ujqerit e deboresNdeshja mes Skenderbeut dhe Flamurtarit do te zhvillohet pa tifoze per shkak te denimit qe ka marre stadiumi ne Korce. Megjithate, kjo nuk do ti pengoj “Ujqerit e Debores” ti qendrojne prane skuadres. Ata kane lajmeruar te gjithe tifozet fanatike te kampioneve qe se bashku do te mblidhen perpara tribunes kryesore dhe nga jashte stadiumit do te mbeshtesin skuadren korcare. Pritet qe numri i tyre te mos jete i vogel ne nje ndeshje mjaft delikate ku perballe kane nje nga skuadrat me te cilat kane rivalizuar shume ne sezonet e fundit.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide