Kukesi/ Smajli ne Itali per te kuruar demtimin
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Nentor 2013 23:06   Shtyp

dritan smajliDritan Smajli do te mungoj ne ndeshjen qe Kukesi do te luaj ndaj ish skuadres se tij Vllaznise. Mbrojtesi vuan nga nje demtim ne shpatull dhe e ka te pamundur te rekuperohet. Duke pare shqetesimin e tij, Smajli eshte detyruar te marre avionin dhe te niset menjehere ne Itali per te kuruar demtimin. Mbrojtesi i djathte eshte nje mungese mjaft e rendesishme per formacionin e trajnerit Naxhi Shensoi qe duhet te beje pa te ne Shkoder.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide