Tirana/ Superpremio per fitoren me Lushnjen
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Nentor 2013 23:08   Shtyp

tirana soloTirana e ka ndare mendjen te marre me cdo kusht fitoren ne Lushnje. Presidenti i klubit bardheblu Ndricim Babasi qe duket se eshte me shume se nje sponsor per Tiranen ke menduar te motivoj lojtaret e tij. Nje dite para ndeshjes me Lushnjen, per te ngrohuar atmosferen ai ka vendosur 10 milione leke premio per fitoren. Kaq ishte shperblimi edhe per fitoren ne Lac nje jave me pare por serish Tirana nuk ja doli. Babasi i ka kerkuar lojtareve qe ta bejne ne Lushnnje ate qe nuk e bene ne Lac dhe me pas te mbushin xhepat.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide