FSHF/ Shtyhen per javen tjeter masat per ndeshjen Kastrioti –Bylis
nga AlbaniaSoccer   E premte, 06 Dhjetor 2013 21:56   Shtyp

kastrioti bylis -Eshte shtyre per javen e ardhshme vendimi per masat qe duhen marre per ndeshjen Kastrioti – Bylis. Komisioni i Etikes u mblodh te premten per te vendosur nje tjeter date per gjyqin sportiv ten je prej disa ndeshjeve te trukuara ne Kategorine Superiore. Burime prane AlbaniasoccerMedia, tregojne se FSHF ka ne plan te hetoje dhe marre vendim per disa ekipe dhe disa ndeshje duke sjelle keshtu ndoshta te parin rast shqiptar me denime te tille per skandalet e futbollit. Kastrioti dhe Bylis jane te dyshuara por nuk mbeten pas edhe skuadra te tjera te Superiores.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide