Naci Sensoy: Komplimente per Jorgjin, eshte me i miri
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Dhjetor 2013 19:14   Shtyp

Naxhi-ShensoiTrajneri i Kukesit Naci Sensoy nuk ishte aspak i kenaqur se si perfundoi ndeshja dhe kishte rezervat e veta per ndeshjen ndaj Skenderbeut. "Kmplimente per Jorgjin. Eshte me i miri. Cdo duel te diskutueshem ja jepte ne favor Skenderbeut. Asnjehere kur kam luajtur jashte fushes nuk me kane mbrojtur arbitrat, por edhe ne Kukes e njejta gje. Gjyqtari nuk lejon shtesen e fundit eshte e drejte e imja te protestoj. Nje kompliment per dy ekipet me te mira ne Shqiperi. Jemi ne forme te mire. Ne Korce luajtem me kundersulm dhe nuk lujtem mire e fituam. Kurse sot ishte ndeshje e forte sepse kishte gjithcka brenda. Me kundersulm shenoi Korca. Ne e meritonim me teper fitoren. Nuk ehte aksidentale qe Korca eshte 3 here kampione”, perfundoi trajneri i Kukesit i cili e tregoi se ishte shume i pakenaqur nga gjykimi dhe rezultati perfundimtar.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide