Laci/ Rikthehen tifozet pas pezullimit, hyrja falas
nga AlbaniaSoccer   E diel, 08 Dhjetor 2013 03:18   Shtyp

tifozet ne kamzeeeNe ndeshjen ndaj Lushnjes,  qe do te zhvillohen te dielen ne stadiumin e qytetit te Lacit, pas nje ndeshje penalizim per mos paraqitje, shkalleve te staduiumit te Lacit do t’ju rikthehen sportdashesit. Hyrja ne stadium do te jete falas.  Nje gje e tille behet per te shtuar dhe numrin e sportdashesve ne stadium, tek te cilet eshte rritur akoma me shume optimizmi pas fitores ndaj Beses. Nje trepikesh ne kete takim i forcon Lacit pozitat ne katershen me te mire te kampionatit  

komente