Kastrioti/ Babai Mile, trajner kunder djalit
nga AlbaniaSoccer   E diel, 08 Dhjetor 2013 03:27   Shtyp

Vangjel MileNe takimin qe do te zhvillohet diten e djele ne Kavaje, nje fakt interesant eshte balafaqimi ndaj njeri-tjetrit i babait Kristaq Mile me djalin e tij Vangjel Mile. Kristaqi ka marre drejtimin e Kastriotit dhe kjo do te jete ndeshja e trete ne kete sezon dhe perballe tij do te jete skuadra e Beses me te cilen aktivizohet djali i tij Vangjel Mile, nderkohe qe skuadra kavajese drejtohet nga ish trajneri i Kastriotit Artan Mergjyshi.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide