Tirana/ Tre kosovar dhe nje malazez per prove
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 11 Dhjetor 2013 21:25   Shtyp

tirona stervitjeTe Tirana e shenderruar ne nje kantier ndertimi vazhdojne punimet. Kater lojtare kane mberritur se fundmi per prove. Tre nga Kosova dhe nje nga Mali i Zi. Qendrim Dautaj, Samir Sahiti dhe Samir Ramizi bashke me malazezin Balsa Bozovic jane duke u provuar nga trajneri Magani. Tirana eshte ne kerkim te lojtareve per fazen e dyte dhe tregu kosovar bashke me ate malazez po studiohen me vemendje. Pasi ti shohi Magani do te vendosi per ta.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide