Kristaq Mile: U munduam, por nuk arritem objektivin
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Dhjetor 2013 19:39   Shtyp

kristaq milePas ndeshjes Kastrioti - Flamurtari, trajneri i Kastriotit Kristaq Mile deshironte qe skuadra e tij te kishte sukses ndaj miqve nga Vlora, por nuk ia arriti edhe pse krijoi volum loje. "U munduam te arrinim obkektivin por per  fatin  tone te keq nuk e arritem  nje gje te tille . Ne realitet krijuam nje volum loje, duke krijuar dhe raste te pastra per shenim, por sulmi ishte reparti qe la per te deshiruar. Kampionati sa vjen dhe behet me i veshtire ku cdo ndeshje duhet te konsiderohet si fianle ne vehte", perfundoi trajneri i Kastriotit prononcimin e tij per mediat.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide