Vllaznia/ Tifozet duan rikthimin e Valter Fushaj
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 23 Dhjetor 2013 20:19   Shtyp

Valter FushajNe Shkoder duan rikthimin e Valter Fushaj. Tifozet kerkojne nje skuader tjeter. Vllaznia e drejtuar dhe e keqmenaxhuar nga bashkia po deshton dhe rrezikon renien nga kategoria. Tifozet kerkojne ndryshime te menjehershme dhe kercenojne me protesta. Ata duan te rikthehet ish presidenti Fushaj dhe bashke me te duan edhe shkodranin Armando Cungu per pankinen. Levizjet kane filluar dhe pritet te kete ndryshime pasi bashkia po deshton te mbaj skuadren ne nivele te larta. Vllaznia eshte e rrezikuar seriozisht per te rene nga kategoria dhe tifozet shkodran jane vene ne alarm per kete situate te pahijshme.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide