Teuta/ Ne Durres priten tre braziliane
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 26 Dhjetor 2013 20:41   Shtyp

teuta goooooooolMe ardhjen e Sorrentinos ne krye te skuadres, Teuta po pergatitet per te bere disa perforcime. Klubi ka punesuar disa menaxhere te huaj qe pritet te sjellin disa futbolliste nga Brazili. Tre jane aktualisht ne Durres dhe bashke me ta priten edhe te tjere. Teuta synon te afroje elemente cilesore per pjesen e dyte te sezonit per te synuar te afrohet serish ne zonen qe do ti dergonte Djemte e Detit ne Europe edhe kete sezon. Te pakten tre futbolliste braziliane do te jene ne Durres ne janar dhe Teuta pritet ti federoje per fazen e dyte te sezonit.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide