Miqesore/ Kukesi – Kastrioti 1-0
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 08 Janar 2014 23:49   Shtyp

kukesi- kastriotiKukesi ka zhvilluar nje ndeshje miqesore ne Tirane me Kastriotin. Numri I shikuesve dhe tifozeve nga dy ekipet ne kompleksin Dinamo ka qene I madh. Ndeshjen e ka fituar skuadra e Kukesit fale golit te shenuar nga Cikalleshi. Kukesi dhe Kastrioti ne kete takim provuan lojtaret e ardhur ne prove. Nigeriani Uce ka bindur ndersa per te tjeret ka ende dyshime ne rradhet e Kukesit.

komente